lacné CD DVD cena - Blu-Ray objednávky - obchodlacné tonery obchod - cena - objednávkylacné externy HDD obchod - cena - objednávkylacné nápln obchod - cena - objednávkyBezpečný nákup

naše motto: "Bez chyby, rýchlo, presne!"

1. Už viac rokov sa zaoberáme online obchodom a preto môžeme vyhlásiť: z vlastných skúseností dobrých aj zlých sme vyvinuli také technické pozadie s ktorým obsluhujeme našich zákazníkov, ktorým sa môže pochváliť len málo online obchodov. Týmto sme chceli maximálne výjsť v ústrety zákazníkom!

2. Automatizovaná fakturácia: Prijatú objednávku importujeme do účtovného programu, čím máte zaručené, že faktúru dostanete na ten tovar, ktorý ste objednali a na adresu akú ste zadali. Bez chyby!

3. Čiarové kódy pri prichystaní zásielky: Tovar sa vyskladní na základe faktúry. Balenie tovaru prebieha na naše potreby vypracovaným softvérom, aby sa zbalil len ten tovar a len v takom množstve, ktorý ste si objednali! Týmto vieme zabezpečiť bezchybnosť pri doručení zásielky.

4. Dodacia adresa: Po spracovaní objednávky náš softvér načíta dodaciu adresu ktorú ste zadali pri objednávke a vytlačí ju na štítok. Tým vieme zabezpečiť, aby zásielka bola odoslaná na zvolenú adresu.

5. Náš online obchod je postavený tak, aby ste mohli najjednoduchším spôsobom zadať objednávky. Po vyplnení údajov, stačí pár kliknutí a vaša objednávka sa odoslala na spracovanie, pričom máte možnosť okamžite vidieť cenu tovaru a prepravné náklady.

6. Týmto plne automatizovaným systémom sa vieme vyhnúť viacerým problémom, chybám a týmto vieme zabezpečiť aby ste boli spokojným a vracajúcim sa zákazníkom!

7. Väčšinu tovaru máme skladom a dodávame okamžite.

8. Snažíme sa ponúknuť najlepšie ceny, ale kladieme dôraz aj na kvalitu obsluhy, presnoť a rýchlosť.

9. Rýchle doručenie! V obchode sme označili tovar, ktorý máme skladom. Ak si objednáte len taký tovar, objednávku môžte mať už v nasledujúci pracovný deň ak si ju podáte do 12:00 hod. 

10. Objednali ste si zlý tovar? Vymeníme ho ak ho vrátite do 15 dní.
Doprava zadarmo pri
objednávke nad 50 EUR
Osobny' odber
na predajni v S'túrove